رود پارک مشهد کجاست؟

رودپارک مشهد کجاست ؟

شهرداری هر شهر باید برای همه ی نقاط بدون استفاده آن شهر چاره ای بیندیشد و آن را به مکانی کاربردی تبدیل کند.

در همین راستا، فاز اول بوستان چهل بازه در سال ۱۳۹۶، که یکی از پروژه های عظیم شهرداری مشهد می باشد، با هدف توسعه تفریحی و گردشگری، در مکانی که در گذشته محل تجمع معتادان، حشرات موذی و انتقال بیماری های گوناگون به مردم آن منطقه بوده است با مساحت ۱۰ هکتار در بوستان چهل بازه مشهد واقع در محدوده ی بزرگراه نمایشگاه رقم خورد.

این روزها پس از احداث پروژه کوه پارک که در ارتفاعات جنوبی مشهد واقع شده است و در گذشته بلا استفاده بوده است، دوباره خبری در رابطه با احداث فضای جدیدی به نام رود پارک در ادامه بوستان چهل بازه به گوش می رسد.

k15khjwe8byb - رود پارک مشهد کجاست؟

خلیل الله کاظمی در رابطه با پروژه رودپارک چهل بازه بیان کرد: پس از تایید نقشه ها و تاسیسات مورد استفاده در این پارک، تاکیدمان بر «آب» است به همین دلیل، برای زیبای سازی مسیر رودپارک از آب نماها، آبشار و حوضچه بهترین استفاده را کردیم. و بوستان چهل بازه تبدیل به اولین رود پارک در مشهد خواهد شد.

پروژه رودپارک چهل بازه از کی عملیاتی می شود؟

محمد رضا کلایی (شهردار مشهد) در طی بیانات خود خاطر نشان کرد:

اسناد و نقشه های فاز اول پروژه بوستان چهل بازه و رودپارک آماده است و عملیات اجرایی این فاز از اوایل مهرماه سال جاری آغاز خواهد شد.

برای اجرای فاز دوم این پروژه نیز، اداره طرح ها و برنامه ها باید طرح های مربوط به این فاز را برای عملیاتی کردن، تا ۱۰ ام مهر به معاونت عمران، حمل و نقل و خدمات شهرداری تحویل دهد.

وی همچنین در رابطه با فاز سوم این پروژه اضافه کرد:

موضوع معارضات واقع در مسیر پارک چهل بازه باید توسط اداره حقوقی پیگیری شود و بعد از رفع این مشکل، فاز سوم هم در ادامه فاز اول و دوم اجرا خواهد شد.

۰/۵ (۰ Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *